Kniha návštev

Dátum: 27.07.2011

Vložil: Roland st.

Titulok: Re:V nemom úžase

Mám radosť z uznania mojej práce a krásnej skalky. Je tu však drobný omyl, nahuby je stránka môjho syna. Na tvorbe mojej stránky má obrovskú zásluhu. Ešte ráz ďakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 30.07.2011

Vložil: Slávka

Titulok: Re:Re:V nemom úžase

Jáj:-) ale tak synovi tiež uznanie, nahuby je tiež super stránka. A tá Vaša skalka a práca, ozaj zasluhujú úprimný obdiv. Keď nájdem trošku času, privediem deti na exkurziu, aby videli, že nielen mama má skalničkovú "mániu" :-)

Odpovedať

—————

Dátum: 29.08.2011

Vložil: Roland st.

Titulok: Re:Re:Re:V nemom úžase

Návštevu je potrebné predom ohlásiť a uskutočniť podľa dohovoru. Potom nie je problém. Musím sa prispôsobiť aj mojej dcére, ktorá má tiež rôzne aktivity a návštevy. Tiež nechcem prijímať viac návštev naraz.

Odpovedať

—————

Dátum: 24.03.2011

Vložil: Sulamit

Titulok: OBDIV a PROSBA

Tak pán Baranovič, tu môžem urobiť len veľké pukerle, teda hlbokú poklonu ... vidieť, že trpezlivosťou ste obdarený ... krásne skalky a aj záhradná úprava.
P.S. Mám dotaz - v záhrade mám asi 5 betónových kociek, ktoré mi stále zarastajú pýrom, trávou a čo ja viem čím "nalietaným" - snažím sa to vždy okolo vyčistiť, ale bodla by mi nejaká suchomilná bylinka, ktorá b má rada slniečko a viac by sa rozpínala než tie buriny. Je možné tam zasadiť niečo? Aby to aj pekne kvitlo? Isotomu, alebo nejakú Veronicu thymoides? Ak áno, môžem si prísť kúpiť od Vás?

Odpovedať

—————

Dátum: 24.03.2011

Vložil: Roland

Titulok: Re:OBDIV a PROSBA

Nie je problém získať u mňa nejaké rastlinky, len si neviem predstaviť o aké kocky sa jedná. Či je to dlažba, alebo betónové nádoby. Do akej výšky a plochy by ste mal záujem ,aby rastlinka rástla a podobne. Bližšie mi to popíšte e-mailom.

Odpovedať

—————

Dátum: 03.03.2011

Vložil: Iveta Vašičková

Titulok: krásne

Pekná a zaujímavá stránka, rada si ju pozriem. Minulý rok som vytvárala skalku a vtedy som zistila, že to nie je až také jednoduché - pôda, výber rastliniek atď. tak tento rok sa nechám inšpirovať aj Vašou stránkou a verím, že výtvor bude v súlade s mojou predstavou. Prajem veľa úspechov:-)

Odpovedať

—————

Dátum: 03.03.2011

Vložil: Baranovič

Titulok: Re:krásne

Ďakujem za uznanie. Skalka nie je len kopček a skaly. Mal by to byť estetický prvok v záhrade, spĺňajúci kritéria pre život rastlín. Najideálnejšie je preštudovať si odbornú literatúru, resp. niektoré weby o skalničkách /napr. www.skalnicky.cz/. Ja by som už teraz pri stavbe skalky tiež ináč všetko riešil. Základ je v odbornej literatúre a potom nasledujú praktické skúsenosti. Práve teraz spracovávam k tejto problematike prednášku. Prajem úspešné budovanie skalky.

Odpovedať

—————

Dátum: 25.02.2011

Vložil: Eva Diďáková

Titulok: knihy

Zdravím Roland, čítala som, že hľadáš knihy. Mám Čestmír Bohm Skalničky našich zahrad 1980, Čejka-Vaněk Skalka zakladanie a ošetrovanie 1979,
Krejča-Jakábová Skalničky 1982. Ak by sa Ti hodili, ozvi sa.

Odpovedať

—————

Dátum: 27.02.2011

Vložil: Roland

Titulok: Re:knihy

Knihy ktoré hľadám sú na INZERAT na tomto webe. Iné materiál o skalničkách je potrebné ponúknuť. Práve som rezervoval najstaršiu knihu vydanú v ČR z roku asi 1905. Už som netrpezlivý. Ďakujem za ponuku. To všetko už mám. Teraz spracovávam bibliografickú publikáciu 1905 až 1910.

Odpovedať

—————

Dátum: 17.10.2011

Vložil: evarichterova@centrum.sk

Titulok: Re:knihy

Dobrý večer prajem, mala by som záujem o kúpu knihy Skalničky našich zahrad 1980-autor Čestmír Bohm. Prosím ozvite sa mi. Dakujem, s pozdravom Eva Richterová.

Odpovedať

—————

Kontakt

Ing. Roland Baranovič

Ždiarska č. 6,
949 01 Nitra
Slovensko


+421 37 73 326 02
+421 903 927 113Vlastníkom autorských práv všetkých zobrazených fotografií a textov je autor Ing.Roland Baranovič.
Bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je zakázaná akákoľvek ďalšia publikácia, reprodukcia
alebo distribúcia zobrazených fotografií a textov.